°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

Slávna modelka na bicykli: Fúha, odhodila vrchný diel bikín!

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Zdroj: Mat Abad
15.07.2020 22:00

LOS ANGELES - Páni, tá je sexi! Aj keď je Alessandra Ambrosio (39) už na modelkovskom dôchodku, stále je rovnako zvodná ako kedysi. Dôkazom sú zábery, ktoré dvojnásobná mamina najnovšie zverejnila na instagrame.


Alessandra Ambrsio oslávi budúci rok v apríli 40-tku, takže v modelingu už príliš nie je aktívna. Stále si to však môže dovoliť, keďže sa o svoj zovňajšok príkladne stará. Sexi krivky a peknú tvár jej veru môžu závidieť mnohé ženy.

Brazílska modelka má na instagrame viac ako 10 miliónov followerov, ktorých praidelne zásobuje vydarenými fotkami. Aktuálne zverejnila dráždivé zábery, ktoré zrýchlia tep nejednému chlapovi.

Pred objektívom fotografa menom Mat Abad totiž pózovala iba v spodnej časti bikín a holé prsia si kryla uterákom. Do objektívu vystavila i svoj bezchybný zadoček, ktorý fanúšikovia komentovali slovami plným nadšenia. Ako krivky slávnej modelky hodnotíte vy?

Alessandra Ambrosio odhodila vrchný diel bikín.
Alessandra Ambrosio
Zdroj: Mat Abad

Alessandra Ambrosio predviedla aj svoj zadoček.
Alessandra Ambrosio
Zdroj: Mat Abad

Páčia sa vám takéto provokatívne fotky?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 976Galéria

Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio odhodila vrchný Alessandra Ambrosio predviedla aj Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio s deťmi Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram, Mat Abad

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články