°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Trapas mladej Kardashianky: Možno je dokonalá a možno... Je to photoshop!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
17.07.2019 15:30

TURKS A CAICOS - Niektoré hviezdičky nikdy nie sú spokojné. Hoci sa Kylie Jenner (21) z klanu Kardashian za svoju postavu nemusí hanbiť, aj tak si evidentne myslí, že je čo vylepšovať. Len namiesto cvičenia sa pustila do nešikovnej úpravy fotiek...


Kylie Jenner sa v týchto dňoch rozhodla pochváliť zábermi so svojou kamarátkou Anastasiou Karanikolaou. Hoci výzorovo sú rôzne – jedna tmavá, druhá blond – mladá podnikateľka tvrdí, že sú ako dvojičky.

Ich vzťah možno je taký blízky, ale určite nie je prirodzené, aby mali obidve úplne rovnaké postavy, na čo poukázali fanúšikovia v komentároch. A všimli si aj stopy po úprave fotiek. Kým za blondínkou sú biele kamenné bloky na trávniku ešte pomerne ploché a rovné, na Kylinej strane vyzerajú trochu inak. „Evidentne si nevšimli tie betónové plochy, čo sa tam zrazu za nimi ohýbajú,” poznamenal jeden z komentujúcich. 

Trapas mladej Kardashianky: Možno
Zdroj: Instagram KJ

Trapas mladej Kardashianky: Možno
Zdroj: Instagram KJ

Na inom zábere dvojice sa zas podozrivo vlnia pásiky na vankúši. „Nabudúce, keď budeš upravovať fotky, uisti sa, že nesedíš pred vankúšom s pásikmi,” odkázala mladej hviezdičke jedna zo žien, čo si úpravy všimla. Ľudia tento pokus označili ako „photoshop fail”. Mladá Kardashianka už bola z vylepšovania svojich snímok obvinená aj v minulosti. Naozaj to potrebuje? 

Trapas mladej Kardashianky: Možno
Zdroj: Instagram KJ

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kylie Jenner Kylie Jenner a jej Ľudia si všimli, že Kylie Jenner a Stasi Ľudia si všimli zvláštny Kylie Jenner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články