°C

Piatok, 23. október 2020. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Sexi spevák pózoval nahý: Do objektívu bez hanby otŕčil... Fúha!

Liam Payne
Liam Payne
Zdroj: SITA
11.07.2019 22:00

LONDÝN - Ukázal holý zadok! Liam Payne (25) má kopec fanúšičiek po celom svete. Šarmom ohúril aj staršie celebritné dámy. Aktúalne vyvolal na instagrame menšie šialenstvo, keď pred objektívom známeho fotografa Merta Alasa pózovall v Adamovom rúchu.


Liam Payne sa zviditeľnil účinkovaním v šou X Factor, z ktorej vzišla formácia One Direction. Bulvár sa o neho zaujímal aj v súvislosti so vzťahom s o 11 rokov staršou speváčkou Cheryl Cole, ktorá mu porodila syna. V minulosti sa šuškalo aj o jeho romániku s top modelkou Naomi Campbell.  

Nevedno, ktorá kráska si aktuálne užíva spoločnosť tohto sexi mladíka. Pohľadom na jeho svaly a obnažený zadok sa ale dnes môže pokochať ktokoľvek. Fotograf Mert Alas totiž na sociálnych sieťach zverejnil záber, na ktorom pózuje fešný Liam nahý. 

Spomínaná fotografia potešila mnohé ženy. Medzi nimi napríklad aj speváčku Ritu Ora. Ako sa tento odhalený záber páči vám? 

Fotka nahého Liama Payne vyvolala menšie šialenstvo.
Liam Payne
Zdroj: Mert Alas/ instagram

Páči sa vám fotka, na ktorej pózuje Liam nahý?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 481Galéria

Liam Payne Fotka nahého Liama Payne Liam Payne je veľký Liam Payne Liam Payne sa má Liam Payne je veľký Okolo Liama sa motajú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Mert Alas, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články