Herečka sa vykrúcala pred zajačikom polonahá: FOTKY sú na webe! | Topky.sk

Sobota, 24. august 2019. Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít.

Herečka sa vykrúcala pred zajačikom polonahá: FOTKY sú na webe!

Priyanka Chopra a Nick Jonas
Priyanka Chopra a Nick Jonas
Zdroj: Instagram
08.07.2019 17:00

TOSKÁNSKO - Jej krásu si nenecháva len pre seba! Herečka Priyanka Chopra (36) je už viac ako pol roka vydatou pani. So spevákom Nickom Jonasom sú ako hrdličky a skvele si rozumejú aj napriek tomu, že je od nej o 10 rokov mladší. Aktuálne si užívajú krásy Toskánska, odkiaľ poslala tmavovláska svojim priaznivcom ozaj zaujímavý pozdrav.


Leto je v plnom prúde a instagramové a facebookové profily sú plné krásnych fotografií z rôznych kútov sveta. Mnohí jedinci sa na sociálnych sieťach ukazujú v plavkách a úsporných bikinách. Takéto momentky sú bežné aj medzi celebritami. 

Výnimkou nie je ani herečka Pryianka Chopra. Tá si momentálne so svojím o 10 rokov mladším mužom Nickom Jonasom vychutnáva čarokrásne Toskánsko. Odtiaľ poslala priaznivcom prostredníctvom instagramu pozdrav v podobe fotografií v plavkách. 

Ako tmavovláska prezradila, jej osobným fotografom bol práve Nick. Priyanka zvolila aj pomerne zvodné pózy. „Aká si sexy! Tvoj manžel je šťastný chlap,” znejú vybrané z komentárov. A Jonas má od nás malé plus za to, že sa o pohľad na svoju krásnu manželku ochotne podelí. 

Priyanka Chopra
Zdroj: Instagram

Priyanka Chopra
Zdroj: Instagram

Priyanka Chopra
Zdroj: Instagram

Aj vy robíte svojej láske na dovolenke osobného fotografa?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 182Galéria

Priyanka Chopra a Nick Priyanka Chopra Priyanka Chopra Priyanka Chopra Priyanka Chopra s manželom Priyanka Chopra Priyanka Chopra a Nick Priyanka Chopra a Nick

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články