Bývalka Charlieho Sheena ukázala novú tvár: Denise, och, čo si to porobila?! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Bývalka Charlieho Sheena ukázala novú tvár: Denise, och, čo si to porobila?!

Denise Richards
Denise Richards
Zdroj: profimedia.sk
18.06.2019 17:00

MONAKO - Celá opuchnutá! Modelka a herečka Denise Richards (48) bola vždy okuzľujúcou a krásnou ženou. Počas uplynulého víkendu sa však ukázala v spoločnosti a pohľad na ňu mnohých prekvapil. Blondínka očividne v boji s vráskami neodhadla mieru...


Štíhla postavička a pekná tvár sú jej prednosti, vďaka ktorým býva Denise Richards často označovaná ako nestarnúca kráska. Zdravý životný štýl a pravidelný pohyb sú však pre ňu zrejme rovnako samozrejmé, ako skrášľovacie procedúry. 

Pri pohľade na aktuálne zábery je očividné, že to blondínka pri poslednom omladzovaní akosi prehnala. Jej tvár pôsobí opuchnuto a zvláštne. Počas víkendu sa ukázala na spoločenskej akcii, kde boli prítomní aj bulvárni fotografi. A hoci sa na nich Denise celý čas usmievala, pri pohľade na jej zmenenú tvár je mnohým skôr do plaču.

Denise Richards začala s modelingom už ako tínedžerka. Neskôr sa objavili aj herecké príležitosti. Zahrala si v bondovke Jeden svet nestačí a verejnosť ju vníma tiež ako exmanželku Charlieho Sheena, ktorému porodila dve dcéry. V roku 2011 si adoptovala dievčatko. Jej aktuálnym manželom je Aaron Phypers - exmanžel Nicolette Sherridan zo seriálu Zúfalé manželky.

Denise Richards prekvapila opuchnutou tvárou.
Denise Richards
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapilo vás, ako dnes Denise Richards vyzerá?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 362Galéria

Denise Richards Denise Richards prekvapila opuchnutou Denise Richards má stále Denise Richards má tri Denise Richards kedysi. Denise Richards so svojimi Denise Richards bola kedysi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články