Hollywoodska herečka sa pri mladej kolegyni nestratila: Aha na ňu, aká cica! | Topky.sk

Pondelok, 24. jún 2019. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Hollywoodska herečka sa pri mladej kolegyni nestratila: Aha na ňu, aká cica!

Hilary Swank a Clara Rugaard-Larsen
Hilary Swank a Clara Rugaard-Larsen
Zdroj: profimedia.sk
07.06.2019 22:00

LOS ANGELES - O polovicu mladšia, ale rovnako šarmantná! Vo štvrtok večer sa konala slávnostná premiéra filmu I Am Mother, v ktorom stvárnili ústredné postavy herečky Hilary Swank (44) a Clara Rugaard-Larsen (21). Ako už býva zvykom, obe sa patrične vyparádili. Mladšia z nich stavila na minišaty, tá druhá pútala pozornosť skôr vrchnou časťou tela.


Hilary Swank je známa tým, že preferuje zdravý životný štýl. Samozrejmosťou je pre ňu i pravidelný pohyb. Dôkazom sú viaceré príspevky zo sociálnej siete, ktoré vznikli práve vo fitku alebo pri cvičení. Aj vďaka tomu si 44-ročná herečka môže smelo na seba obliecť odvážnejšie kreácie. 

Celkom zaujímavé šaty predviedla Hilary aj na tohto týždňovej premiére filmu I Am Mother. Brunetka stavila na čiernu farbu, avšak vďaka rafinovane strihanému vršku nevyzerala vôbec fádne. Svoj podiel na tom, že Swank bola šmrncovná, mal i kožený materiál.

Brunetka sa teda vyobliekala tak, že sa pri 21-ročnej kolegyni Clare Rugaard-Larsen nestratila. Mimochodom, o spomínanej mladej kráske určite nepočujete poslednýkrát.

Clara Rugaard-Larsen a Hilary Swank vyzerali na premiére skvele.
Hilary Swank a Clara
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Hilary Swank predviedla?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 214Galéria

Hilary Swank a Clara Clara Rugaard-Larsen a Hilary Clara Rugaard-Larsen Na premiére filmu I Hilary Swank na svojej Hilary Swank na svojej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články