Slávna sexbomba v spoločnosti so zajačikom: Takto jej kontroloval "lopty" vo výstrihu! | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Slávna sexbomba v spoločnosti so zajačikom: Takto jej kontroloval "lopty" vo výstrihu!

Pamela Anderson a Adil Rami
Pamela Anderson a Adil Rami
Zdroj: SITA
20.05.2019 20:00

PARÍŽ - Zaujímavá momentka! Nie je tajomstvom, že sexbomba Pamela Anderson (51) je bláznivo zamilovaná. Tým šťastlivcom je futbalista Adil Rami (33), ktorého slávna blondínka počas uplynulého víkendu sprevádzala na spoločenskej akcii určenej športovcom. Oblečená v sexi šatách pútala pozornosť prítomných pánov a jej milenec dbal o to, aby neukázala viac, než mala v pláne.


Pamela Anderson je už nepochybne zvyknutá na to, že jej silikónové vnady pôsobia na ľudí ako magnety. Aj ona sama ich cekom rada vystavuje na obdiv v odvážnych outfitoch s výstrihom. 

Poriadne dráždivé boli napríklad aj šaty, v ktorých sa sexbomba predviedla v nedeľu počas odovzdávania futbalových cien. Hviezda Pobrežnej hliadky tam robila garde svojmu milencovi Adilovi Rami, ktorý hráva za futbalový klub Olympique Marseille. 

Anderson sa k športovcovi zamilovane túlila a rozdávala šťastné úsmevy na všetky strany. Adil išiel na svojej milenke oči nechať. Nečudo. Veď, Pamela bola roky snom mnohých mužov.

Fotografom sa počas pózovania podarilo spraviť aj celkom zaujímavú momentku. Dvojicu zvečnili vo chvíli, keď futbalista pohľadom kontroloval, či Pamelu nezradil výstrih šiat a či sú jej prsia stále na svojom mieste. 

Adil Rami takto kontroloval výstrih svojej lásky Pamely Anderson.
Pamela Anderson
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Pamela a Adil pekný pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 366Galéria

Pamela Anderson a Adil Adil Rami takto kontroloval Pamela Anderson pri príchode Adil Rami a Pamela Adil Rami Pamela Anderson nosí výstrihy Pamela Anderson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články