°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Vietor zdvihol sukňu božskej Belucci: TOTO pod ňou skrýva!

Monica Bellucci
Monica Bellucci
Zdroj: profimedia.sk
27.04.2019 11:00

SABAUDIA - Paparazzi sa potešili! Herečka Monica Bellucci patrí medzi hviezdy, ktoré ani s pribúdajúcimi rokmi nestrácajú nič zo svojho šarmu. Pravidelne to potvrdzuje na červenom koberci. Pred pár dňami však pútala pozornosť i mimo neho. Počas prechádzky ju stretli bulvárni fotografi, ktorých nechtiac pustila pod sukňu.


Nedávno sme vás na topkách informovali, že talianská herečka Monica Bellucci má v posteli zajačika. Od dlhovlasého a bradatého Francúza menom Nicolas Lefebvre je síce o 18 rokov staršia, avšak netreba sa čudovať, že sa do slávnej pätdesiatničky zamiloval. 

Monica sa totiž stále udržiava vo výbornej kondícii. Jej peknú tvár zdobí len pár vrások a treba dodať, že aj figúru má na svoj vek dobrú. 

V uplynulých dňoch vystavila na obdiv svoje stehná. Počas prechádzky jej totiž vietor nadvihol sukňu a paparazzom sa tak naskytol nezvyčajný pohľad. Dáte nám za pravdu, že božská Bellucci stále stojí za hriech? 

Monica Bellucci ukázala viac, než mala v pláne.
Monica Bellucci
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás je Monica Bellucci stále rovnako šarmantná ako kedysi?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 2489Galéria

Monica Bellucci Monica Bellucci ukázala viac, Monica Bellucci so svojim Monica Bellucci Monica Bellucci kedysi Monica Bellucci vo filme

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, miramax films

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články