Pikantná FOTO maminy zo seriálu Krok za krokom: Och, Carol, nie si na TOTO stará?! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Pikantná FOTO maminy zo seriálu Krok za krokom: Och, Carol, nie si na TOTO stará?!

Suzanne Somers
Suzanne Somers
Zdroj: Instagram
18.04.2019 22:00

PALM SPRINGS - Nemá problém! Hoci má herečka Suzanne Somers už 72 rokov, nič jej nebráni v tom, aby otvorene hovorila o sexe, nosila provokatívne outfity, či zverejňovala na internete fotky, na ktorých jej nahá. Urobila tak aj v uplynulých dňoch a reakcie verejnosti boli rôzne.


Suzanne Somers sa preslávila účinkovaním v obľúbenom seriáli Krok za krokom, kde stvárnila krásnu mamu Carol. S pribúdajúcimi rokmi však známa blondínka bojuje po svojom a plastické operácie jednoducho nezaprie. Už viackrát dokázala i to, že sa nemieni vzdať ani dráždivých outfitov a imidžu sexice. 

Aj napriek tomu mnohých zaskočilo, akú provokatívnu fotku zverejnila v uplynulých dňoch na instagrame. Momentka ju totiž zachytáva počas oddychu vo vani. „Bože môj. Toto je aké trápne. Suzanne, veď už máš svoj vek, tak sa podľa toho správaj,“ nešetrili kritikou mnohí z herečkiných followerov. 

Našlo sa však dostatok takých priaznivcov, čo boli nadšení. „Božská a úžasná, ako vždy,” okomentovala šteklivý záber herečka Christine Lakin, ktorá v seriáli Krok za krokom stvárnila jej nevlastnú dcéru Al.  

72-ročná Suzanne Somers zverejnila na instagrame fotku, ktorá ju zachytáva počas toho, ako sa kúpe vo vani.
Suzanne Somers
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás je nevhodné, že Suzanne zverejňuje na internete takéto zábery?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 795Galéria

Suzanne Somers 72-ročná Suzanne Somers zverejnila Suzanne Somers lákala fanúšikov Suzanne Somers Suzanne Somers sa s Suzanne Somers sa v Suzanne Somers Suzanne Somers

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články