°C

Sobota, 4. apríl 2020. Meniny má Izidor, zajtra Miroslava.

Mladá herečka parádne schudla: Prekliatych kíl sa nevedela zbaviť kvôli... To vážne?!

Ariel Winter kedysi.
Ariel Winter kedysi.
Zdroj: SITA
12.04.2019 20:00

LOS ANGELES - Dokázala to! Ariel Winter (21), ktorú preslávilo účinkovanie v seriáli Moderná rodina, sa pýši výrazne chudšou postavičkou. Ako mladá herečka v súvislosti s tým prezradila, jej cesta za vysnívanými krivkami bola poriadne náročná. Hoci do chudnutia dávala maximum, výsledok nie a nie prísť. Čo bolo príčinou?


Ustáť vody šoubiznisu nie je vôbec jednoduché. Zvlášť v prípade mladých hviezdičiek, ktoré sa stanú slávnymi v útlom veku. Svoje by o tom vedela hovoriť aj herečka Ariel Winter, ktorá v podstate dospievala pred kamerami seriálu Moderná rodina. 

Tmavovláska otvorene priznáva, že už šesť rokov chodieva týždenne na terapie. „Duševné zdravie je pre mňa veľmi dôležité. Ako človek som narástla a som schopná vyrovnať sa dnes so záležitosťami z minulosti. Je to náročná cesta,” poznamenala Ariel. Kvôli užívaniu liekov sa jej však nedarilo zbaviť nadbytočných kíl. 

„Bolo to pre mňa veľmi frustrujúce. Chcela som sa cítiť fit a chcela som vidieť, že tá snaha prináša výsledok,” uviedla tmavovláska. Hoci si dávala pozor na stravu a pravidelne cvičila, schudnúť sa jej nedarilo. 

Až zmena liečby priniesla želaný úbytok hmotnosti. Ariel dnes vyzerá lepšie, než kedykoľvek pred tým a v skvelej kondícii je nielen jej fyzické zdravie, ale aj to mentálne. 

Ariell Winter v súčasnosti.
Ariel Winter
Zdroj: profimedia.sk

Ariel Winter je spokojná a šťastná.
Ariel Winter
Zdroj: Instagram


Galéria

Ariel Winter kedysi. Ariell Winter v súčasnosti. Ariel Winter je spokojná Ariel Winter Ariel Winter Ariel Winter kedysi. Ariel Winter kedysi.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články