°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Mladá herečka vybehla do ulíc: Bez mejkapu a podprsenky!

Ariel Winter
Ariel Winter
Zdroj: SITA
23.01.2020 22:00

LOS ANGELES - S týmto zrejme nerátala! Ariel Winter (21) nepatrí medzi najslávnejšie herečky. Zrejme aj preto si nepotrpí na to, aby bola tip-top za každých okolností. Pred pár dňami si vybehla do ulíc a neušla pri tom pozornosti paparazzov. Tí ju zvečnili v takej podobe, na akú nie sme zvyknutí.


Vždy keď sa Ariel Winter ukáže v spoločnosti, je dokonale upravená a na sebe má zväčša zaujímavý outfit. Herečka, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v seriáli Moderná rodina, sa netají tým, že sa v minulosti trápila pre svoje prirodzene veľké prsia. Keď si ich však dala zmenšiť, jej život sa výrazne zmenil. 

Tmavovláska si napríklad môže dovoliť pobehovať bez podprsenky. Tú nechala doma aj nedávno, keď si odbehla na rýchly nákup. Paparazzom sa ju podarilo zvečniť priamo v obchode. Na sebe mala jednoduché biele tričko, pod ktorým sa jej jasne črtali bradavky. 

Zaujímavý bol ale aj pohľad na herečkinu tvár. Na nej by ste márne hľadali nánosy líčidiel. Ariel bola bez mejkapu a za nás jej prirodzenosť celkom pristane. Súhlasíte?

Ariel Winter vybehla na nákup bez mejkapu i podprsenky.
Ariel Winter
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že to herečke pristane aj bez mejkapu?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 611Galéria

Ariel Winter Ariel Winter vybehla na Ariel Winter Ariel Winter Ariel Winter

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články