Modelka ju otrčila do objektívu: Veľká a s celulitídou! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Modelka ju otrčila do objektívu: Veľká a s celulitídou!

Iskra Lawrence
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram
12.04.2019 22:00

MALDIVY - Aj veľká vie očariť! Iskra Lawrence (28) dokazuje, že kilá navyše nemusia byť nedostatkom. Spravila z nich svoju prednosť a patrí medzi najznámejšie plus size modelky súčasnosti. Aktuálne sa nachádza v exotike, odkiaľ poslala svetu pozdrav v podobe momentky, na ktorej pyšne ukazuje svoj kyprý zadok.


Na svoje kilá je hrdá! Reč je o britskej plus size modelke Iskre Lawrence, ktorá sa teší veľkej popluarite. Na instagrame ju sleduje takmer 4,5 milióna fanúšikov a určite sa nemôže sťažovať na nedostatok pracovných príležitostí. 

Aj v týchto dňoch sa nachádza na Maldivách, kde pózuje aj v úsporných bikinách. Fotkami svojho odhaleného tela sa pochválila aj na instagrame. O blondínke je známe, že odmieta retuš a grafické úpravy. A tak na záberoch smelo ukazuje i svoje faldíky, obliny, či celulitídu. 

Fanúšikovia ju však nekritizujú. Práve naopak, nešetria chválami. „Wau, ľudia, pozrite sa na to! Ozajstná sexbomba,” znejú vybrané z komentárov. „Vďaka ti za to, že dodávaš sebavedomie nám - obyčajným ženám. Tých dokonalých a bezchybných modeliek je plný internet,” pripísala pod fotky jedna z nadšených fanúšičiek. Čo na krivky sebavedomej Iskry hovoríte vy?

Iskra Lawrence sa za svoje krivky a celulitídu nehanbí.
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Iskra Lawrence rada vystavuje na obdiv svoje oblé krivky.
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Je vám Iskra Lawrence sympatická?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 585Galéria

Iskra Lawrence Iskra Lawrence sa za Iskra Lawrence rada vystavuje Iskra Lawrence Iskra Lawrence Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články