Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Žena známeho herca má piate dieťa pod srdcom: Jej slová trhajú srdce!

Alec Baldwin s manželkou Hilariou.
Alec Baldwin s manželkou Hilariou.
Zdroj: SITA/AP
05.04.2019 20:00

LOS ANGELES - Namiesto radosti chvíle plné strachu! Alec Baldwin (61) a jeho manželka Hilaria (35) sa tešia zo štyroch ratolestí. Herec v nedávnych rozhovoroch priznal, že sa na ďalšieho potomka už veľmi necíti. Inštruktorka jogy ale aktuálne nosí pod srdcom piate dieťatko. Pred pár hodinami však na instagrame zverejnila fotku v spodnej bielizni a s fanúšikmi sa podelila o bolestné správy. Vyzerá to totiž tak, že z bábätka sa radovať nebudú...


Hilaria Baldwin je pre mnohé ženy veľkou inšpiráciou. Sympatická manželka slávneho herca sa s nimi prostredníctvom Instagramu delí o radosti a starosti rodičovského života. V týchto dňoch však zverejnila informácie, ktoré sú viac, než osobné. „Chcem sa s vami podeliť o to, že pravdepodobne prídem o bábätko. Sľúbila som si, že keď budem opäť tehotná, tak sa s vami o to podelím skôr. Vždy som bola k vám úprimná. Či už čo sa týka mojej rodiny, cvičenia a tehotenstiev,” prihovorila sa v úvode svojho príspevku známa brunetka. 

Hilaria si uvedomuje, že môže takouto cestou pomôcť ľuďom, ktorí si prechádzajú podobným trápením ako ona. Bábätku bije srdiečko o čosi slabšie a nerastie presne tak, akoby malo. „Takže čakáme. A je to ťažké. Tak veľa neistoty... Ale šance sú veľmi veľmi malé,” dodala. 

Hilaria Baldwin sa s fanúšikmi podelila o bolestné informácie zo svojho súkromia.
Hilaria Baldwin
Zdroj: Instagram

Baldwinovej žene sú veľkou oporou priatelia a rodina. Zároveň poprosila komentujúcich, aby boli k nej ohľaduplní. „Som teraz krehká, zraniteľná a potrebujem podporu,” uzavrela. Fotku a status svojej manželky zverejnil na svojom profile aj samotný Baldwin. „Moja žena je vľúdna a nápomocná, čo sa týka podpory iných žien,” pripísal k tomu známy herec. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články