Slávna herečka zrána neohúri: Aha, celkom obyčajná žena! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Slávna herečka zrána neohúri: Aha, celkom obyčajná žena!

Mila Kunis
Mila Kunis
Zdroj: SITA
03.04.2019 20:00

LOS ANGELES - Aj ona je len z mäsa a kostí! Mila Kunis (35) je krásna a talentovaná herečka, ktorá sa viackrát ocitla v rebríčkoch najpríťažlivejších žien sveta. Pred pár dňami sa ju ale paparazzom podarilo zvečniť nenalíčenú a zjavne unavenú. Čo poviete, pristane jej to aj bez líčenia?


Kedkyoľvek sa Mila Kunis ukáže v spoločnosti, vyzerá skvele. Samozrejmosťou je zaujímavý outit, upravené vlasy a dokonalé líčenie. 

Mimo svetiel reflektorov a čeveného koberca je však slávna herečka obyčajnou smrteľníčkou. V súkromí si na bezchybný mejkap nepotrpí, vlasy nosí zopnuté do chvosta a čo sa obliekania týka, tak preferuje najmä pohodlie. 

Aj napriek tomu, že Kunis vyzerá v súkromí inak, než sme zvyknutí, pozrnosti bulvárnych fotografov sa pred pár dňami nevyhla. Tým sa ju podarilo zvečnit´v ranných hodinách. Na tvári krásnej herečky tak chýbal nielen mejkap, ale aj povestný očarujúci úsmev. Nuž, aj Mila očividne občas vstáva z postele zlou nohou...

Mila Kunis chodieva do spoločnosti vždy krásne upravená.
Mila Kunis
Zdroj: SITA

Mila Kunis ako očarujúca dáma.
Mila Kunis
Zdroj: SITA

Takto vyzerá Mila Kunis počas všedného dňa.
Mila Kunis
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Mila Kunis Mila Kunis chodieva do Mila Kunis ako očarujúca Takto vyzerá Mila Kunis Mila Kunis Mila Kunis Mila Kunis Mila Kunis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články