Vždy dokonale upravená markizáčka zhodila náter: TAKTO vyzerá Vavrinčíková bez štipky mejkapu! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Vždy dokonale upravená markizáčka zhodila náter: TAKTO vyzerá Vavrinčíková bez štipky mejkapu!

Lenka Vavrinčíková odhalila tvár bez líčidiel.
Lenka Vavrinčíková odhalila tvár bez líčidiel.
29.05.2019 00:10

BRATISLAVA - Lenku Vavrinčíkovú sme už videli s rôznym imidžom. Elegantnú z televízneho vysielania, v krásnych róbach počas galavečerov či spoločenských udalostí, ale aj v úlohe plešatého potetovaného speváka, za ktorého ju zamaskovali počas šou Tvoja tvár znie povedome. Teraz však všetky masky odhodila a ukázala svoju pravú tvár.


Moderátorka Lenka Vavrinčíková je neodlučiteľnou súčasťou markizáckych obrazoviek už niekoľko rokov. Najskôr začínala v Počasí, teraz sa divákom pravidelne prihovára z Televíznych novín. Pred tým, ako sa postaví pred kamery, do rúk si ju vezmú vizážisti a vlasoví stylisti, ktorí presne vedia, čo brunetke pristane, a postarajú sa o jej dokonalý vzhľad.

Vždy dokonale upravená markizáčka
Zdroj: Instagram L.V.,

Doma je však moderátorka vo svojej komfortnej zóne, kde ťažký mejkap ide bokom a markizáčka svoju pleť vo voľných chvíľach zbytočne nezaťažuje. Keďže je však Lenka prirodzene krásna, nerobí jej problém podeliť sa aj o takéto "nahé" fotky so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach. Urobila tak aj v pondelok, keď na svojom profile zverejnila záber z kuchyne. Na ňom sympatická moderátorka ukázala nielen jej kuchárske pokusy, ale aj tvár bez štipky líčidiel.

Vždy dokonale upravená markizáčka
Zdroj: Instagram L.V.,

A treba uznať, že Lenka je jednou z tých žien, ktoré nepotrebujú filtre ani photoshop a zdá sa, že moderátorka sa touto cestou ani neplánuje vydať. Zdravá pleť a úprimný úsmev jej úplne stačí k tomu, aby si získala sympatie fanúšikov aj divákov.

Páči sa vám Lenka Vavrinčíková aj bez mejkapu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 4224Galéria

Lenka Vavrinčíková odhalila tvár Lenka Vavrinčíková je pred Doma Lenka Vavrinčíková mejkap Lenka Vavrinčíková sa môže Lenka Vavrinčíková patrí k

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram L.V., TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články