Slávna modelka Twiggy: Kedysi top hviezda, dnes... Aha, ako vyzerá! | Topky.sk

°C

Pondelok, 11. november 2019. Meniny má Martin, Maroš, zajtra Svätopluk.

Slávna modelka Twiggy: Kedysi top hviezda, dnes... Aha, ako vyzerá!

Twiggy
Twiggy
Zdroj: SITA
17.03.2019 11:00

LONDÝN - Aj pred 70-tkou vyzerá perfektne! Reč je o modelke Lesley Lawson, známej skôr pod prezývkou Twiggy. Tá bola v 60. rokoch veľkou hviezdou modelingu a dokonca bola v roku 1966 zvolená za Tvár roka a Britku roka. Dnes je z nej už dôchodkyňa a pýši sa titulom dáma, ktorý jej v uplynulých dňoch udelil princ Charles.


Veľké oči, chudučká postava a netypický zovňajšok! To sú charakteristiky, ktoré dokonale vystihovali modelku Twiggy. Útla blondínka sa počas svojho života okrem modelingu stihla predviesť aj ako herečka, speváčka a moderátorka. Napísala tiež knihu a účinkovala i ako ako porotkyňa v šou America´s Next Top Model.  

Modelka Twiggy kedysi.
Twiggy
Zdroj: SITA

Pribúdajúce roky nešetria nikoho. A zmenila sa pochopiteľne aj samotná Twiggy. Treba ale uznať, že starnutie jej na šarme príliš neubralo. Dôkazom sú fotografie z uplynulého týždňa. Sympatická plavovláska si od princa Charlesa preberala prestížne ocenenie. Oblečená v bielom nohavicovom kostýme vyzerala skvele a prítomným fotografom pózovala s úsmevom na tvári. 

Niekdajšia modelka Twiggy vyzerá aj v zrelom veku skvele.
Twiggy
Zdroj: profimedia.sk

Twiggy sa udržiava v skvelej kondícii a o svoj zovňajšok sa stále príkladne stará.
Twiggy
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás vyzerá Twiggy stále dobre?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 2957Galéria

Twiggy Modelka Twiggy kedysi. Niekdajšia modelka Twiggy vyzerá Twiggy sa udržiava v Twiggy kedysi. Twiggy kedysi. Twiggy Twiggy s dcérou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články