Tragédia v rodine známeho speváka: Sestra (†18) dostala infarkt! Zomrela mu aj matka | Topky.sk

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Tragédia v rodine známeho speváka: Sestra (†18) dostala infarkt! Zomrela mu aj matka

Louis Tomlinson
Louis Tomlinson
Zdroj: Instagram
15.03.2019 20:00

LONDÝN - Jedna rana za druhou! Spevák z formácie One Direction - Louis Tomlinson (27) prežíva obrovský žiaľ. Jeho 18-ročnú sestru Félicité našli v stredu okolo obeda mŕtvu. Podľa medializovaných informácií dostala infarkt. Mladý umelec tak po nedávnej smrti svojej matky oplakáva už ďalšiu zo žien, ktoré mal nadovšetko rád.


V decembri 2016 prišiel Louis Tomlinson o svoju mamu Johannah. Tá vo svojich 43 rokoch prehrala boj s agresívnou formou leukémie. Zanechla po sebe sedem detí. Najmladšie dvojčatá mali v tom čase len dva roky. 

Louis Tomlinson so sojou mamou Johannah.
Louis Tomlinson
Zdroj: Instagram

Idol mnohých dievčat dostal v uplynulých dňoch od života ďalšiu krutú ranu. V stredu náhle zomrela jeho mladšia sestra Félicité, s ktoru mali blízky vzťah. Podľa medializovaných informácií brunetka v stredu okolo obeda dostala infarkt. Sanitku k nej privolal známy, ktorý sa v tom čase nachádzal u nej v byte. „Záchranárom sa ju napriek úsiliu nepodarilo zachrániť a na mieste skonštatovali smrť,” uviedol zdroj pre The Sun. 

Vyšetrovatelia cudzie zavinenie vylúčili. Policajti údajne v byte nenašli žiadne drogy ani nič podozrivé. 

„Félicité všetci zbožňovali. Louis aj celá rodina je zdrvená. Mala veľa priateľov a vždy rozdávala pozitívnu energiu. Je to obrovská strata. Bola to starostlivá, múdra, vášnivá, oblúbená a krásna mladá slečna,” uviedol pre médiá zdroj blízky trúchliacej rodine. 

Spevákovi vyjadrujú úprimnú sústrasť a slová plné podpory prostredníctvom instagramu aj jeho fanúšikovia. 

Sestra Louisa Tomlinsona - Félicité zomrela na infarkt.
Louis Tomlinson
Zdroj: Instagram


Galéria

Louis Tomlinson Louis Tomlinson so sojou Sestra Louisa Tomlinsona - Sestra Louisa Tomlinsona - Sestra Louisa Tomlinsona - Sestra Louisa Tomlinsona - Louis Tomlinson Louis Tomlinson je členom

Nástroje k článkuFOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články