Štvrtok, 23. september 2021. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

To jej nedaruje! Johnny Depp zažaloval svoju ex Amber Heard, pýta si 50 miliónov

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: SITA/Ennio Leanza/Keystone via AP
03.03.2019 16:00

LOS ANGELES - Americký herec Johnny Depp zažaloval svoju bývalú manželku Amber Heard za urážku na cti. Ako odškodné požaduje 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 44 miliónov eur). Dôvodom je decembrový článok v novinách The Washington Post, v ktorom herečka Deppa opäť obvinila z domáceho násilia. Jeho meno však ani raz nespomenula, no podľa herca je jasné, že mala na mysli práve jeho. V žalobe tvrdí, že jej obvinenia sú „preukázateľne nepravdivé“.


Päťdesiatpäťročný rodák z Owensboro v Kentucky vyhlásil, že mu vyjadrenia bývalej manželky spôsobili finančné straty. Právny zástupca 32-ročnej Heard pre americký magazín People uviedol, že žaloba je len ďalším „chabým“ pokusom o umlčanie jeho klientky.

Johnny Depp a Amber Heard sa spoznali pri nakrúcaní filmu Rumový deník (2011). Vo februári 2015 sa v Los Angeles zosobášili. V máji 2016 herečka podala žiadosť o rozvod. Následne tiež manžela obvinila z domáceho násilia, pričom súd mu dal dočasný zákaz približovania sa. Dvojicu rozviedli v roku 2017.


Galéria

Johnny Depp Johnny Depp Johnny Depp Johnny Depp Amber Heard Amber Heard Amber Heard

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články