Známa speváčka modelkou: Miley, veď ti vidno vnady! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Známa speváčka modelkou: Miley, veď ti vidno vnady!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: instagram/ Vanity Fair
26.02.2019 22:00

LOS ANGELES - Ukázala ich! Miley Cyrus (26) nikdy nepatrila medzi hanblivky. Napokon, internet je plný jej vulgárnych, oplzlých a odhalených fotiek. Speváčkina tvár zdobí aktuálne vydanie magazínu Vanity Fair a treba uznať, že ide o oveľa krajšie a vydarenejšie zábery. Štipku provokácie si však známa plavovláska neodpustila.


To by už ani nebola ona! Hoci je Miley Cyrus už pár mesiacov vydatá, svoje telo stále celkom rada ukazuje komukoľvek, nielen manželovi Liamovi Hemsworthovi. Aj na párty po Oscaroch prišla nahodená v outfite s hlbokým výstrihom. 

Odvážne kúsky speváčka vyvetrala tiež počas fotenia pre magazín Vanity Fair. Pred objektívom fotografa sa predviedla napríklad v tope, ktorý jej celkom odkrýval vnady. 

Miley Cyrus
Zdroj: instagram/ Vanity Fair

Zaujímavé sú však nielen fotografie slávnej speváčky, ale aj rozhovor, ktorý časopisu poskytla. V ňom  okrem iného hovorila o svadbe i o kalifornských požiaroch, pri ktorých im zhorel dom. Miley dostala otázku, či sa ako vydatá pani cíti inak. „Nevidím rozdiel. Skôr by som povedala, že to, že sme prišli o bývanie, nás zmenilo oveľa viac, než svadba,” ​poznamenala plavovláska. 

Miley Cyrus
Zdroj: instagram/ Vanity Fair

Je podľa vás Miley Cyrus pekná?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 534Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Vanity Fair, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články