Vážne zranenie anglického rappera: Po záchvatoch zlomený krčný stavec! | Topky.sk

Sobota, 24. august 2019. Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít.

Vážne zranenie anglického rappera: Po záchvatoch zlomený krčný stavec!

Professor Green
Professor Green
Zdroj: instagram.com/professorgreen
13.02.2019 15:30

LONDÝN - Anglický rapper Professor Green si zlomil krčný stavec. Tridsaťpäťročný interpret v utorok oznámil, že počas prípravy na turné utrpel tri záchvaty, v dôsledku ktorých spadol a spôsobil si zlomeninu. Na službe Instagram zverejnil snímku, na ktorej je na ležadle a má zafixovanú hlavu a krk.


Rapper musel pre svoje zranenie zrušiť turné, ktoré sa malo začať v utorok v Cardiffe. Pri fotografii okrem iného napísal, že sa v zime vráti s ďalšou a väčšou koncertnou šnúrou.

Professor Green, vlastným menom Stephen Paul Manderson, vydal v roku 2006 prvý mixtape Lecture #1. O dva roky nasledovalo The Green EP, po ktorom na trh uviedol debutový album Alive Till I'm Dead (2010). Nahrávka obsadila druhé miesto v UK Charte a pochádzajú z nej úspešné single I Need You Tonight či Just Be Good To Green, na ktorom spolupracovala aj Lily Allen.

V októbri 2011 sa fanúšikovia a fanúšičky tešili z druhého albumu At Your Inconvenience, ktorý sa dostal na tretiu priečku UK Chartu. Pochádza z neho aj singel Read All About It, v ktorom spieva aj Emeli Sandé. Hit dobyl britský singlový rebríček. V septembri 2014 mu vyšla tretia štúdiovka Growing Up In Public.


Galéria

Professor Green Fae Williams a Professor Professor Green, Millie Mackintosh Fae Williams a Professor

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články