Promi dcéru potrápili prsia: Takto si ich pred fotografmi strážila! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Promi dcéru potrápili prsia: Takto si ich pred fotografmi strážila!

Delilah Belle Hamlin
Delilah Belle Hamlin
Zdroj: profimedia.sk
08.02.2019 20:00

NEW YORK - Ustrážila ich! Pred pár dňami sa konalo charitatívne podujatie, ktoré usporiadala nadácia amFAR. Ako býva zvykom, zúčastnili sa ho mnohé krásne ženy. Medzi nimi aj Delilah Belle Hamlin (20), ktorej matkou je herečka Lisa Rinna (55) a otcom herec Harry Hamlin (67). Mladá plavovláska vyzerala na červenom koberci skvele, ale musela byť opatrná, aby si nevyrobila trapas.


Nadácia amFAR pravidelne usporadúva rôzne poduajtia, na ktoré pozýva mnohé modelky a iné celebritné krásky. Tentokrát dostala pozvánku aj Delilah Belle Hamlin, ktorá je zatiaľ známa najmä ako prominentné dieťa, ale na konte má aj pár modelingových skúseností.

Plavovláska pri výbere outfitu stavila na šaty ružovej farby, v ktorých jej to veľmi svedčalo. Vysoký rázporok odhaľoval jej stehno, hlboký výstrih pôsobil na prítomných pánov ako magnet. Delilah je v oblasti dekoltu celkom obdarená, a tak si musela prsia občas konntrolovať, aby neukázala viac, než mala v pláne. 

Delilah nebola jedinou dámou, z ktorej sršal sexepíl. Poriadne zvodné boli aj Heidi Klum, Bar Refaeli, Alessandra Ambrosio, či Kim Kardashian. Češka Karolína Kurková stavila na model, ktorý toho z jej tela viac zakrýval, ako odhaľoval. FOTO nájdete v GALÉRII>>

Delilah Belle Hamlin sa predviedla v krásnych šatách.
Promi dcéru potrápili prsia:
Zdroj: Instagram

Fotografom sa podarilo Delilah Belle Hamlin zvečniť aj vo chvíli, keď si naprávala výstrih.
Delilah Belle Hamlin
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Delilah Belle Hamlin predviedla?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 819Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články