°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Slávna modelka zverejnila sexi FOTO: Jej sestra sa po nej takto opičí - Aha!

Kendall Jenner a Kourtney Kardashian
Kendall Jenner a Kourtney Kardashian
Zdroj: Instagram
01.01.2019 20:00

ASPEN - Pohľad na ne rozpáli každého chlapa! Krásky z rodu Kardashian ľudia zbožňujú, ale aj nenávidia. Treba však uznať, že každa jedna z nich má sexepíl a vie ako potešiť svojich priaznivcov. Slávne sestry sa momentálne nachádzajú v obľúbenom lyžiarskom stredisku, odkiaľ poslala Kendall (23) originálny pozdrav. A staršia Kourtney (39) ju bez hanby okopírovala!


Mnohí vítajú nový rok na horách a v rôznych lyžiarských strediskách. Aj viaceré svetové celebrity sa presunuli z exotiky do obľúbeného Aspenu. Sneh si užívajú napríklad slávne sestry Kardashianky.

Kendall, ktorá patrí medzi topmodelky súčasnosti, nemala problém zvečniť sa na snehu len v miniatúrnych bikinách. A hoci mnohých pri pohľade na fotografiu striaslo pri predstave, aká musela byť kráske zima, chlapi sa nesťažovali. Práve naopak, spokojne sa kochali jej dokonalými krivkami.   

Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

Obdivuhodná rozhodne je aj postavička najstaršej zo sestier - Kourtney. Tá je sice trojnásobnou mamičkou, ale figúru by jej mnohé ženy mohli závidieť. Podobne, ako Kendall ju vystavila na obdiv a fanúšikom ukázala ešte aj zadoček. 

Kourtney Kardashian
Zdroj: Instagram

Kourtney Kardashian
Zdroj: Instagram

Ktorá zo sestier je podľa vás viac sexi?

Kendall

130

Kourtney

128

Počet hlasov: 258


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články