°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Najchudšia Kardashianka celkom nahá: Predviedla sa v plnej paráde, aha!

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Zdroj: Mert Alas
20.07.2019 20:00

LOS ANGELES - V Evinom rúchu! Hanblivosť sa v Kardashianovskom klane príliš nenosí. Aktuálne to potvrdzujú zábery, ktoré v spolupráci so známym fotografom Mertom Alasom nafotila Kendall Jenner (23). Modelka sa pýši výstavnými krivkami, ktoré mnohým jej priaznivcom vyrazili dych. Nuž, nečudo!


Kednall Jenner patrí medzi najžiadanejšie modelky súčasnosti. Okrem peknej tváričky ohuruje i štíhlou figúrou, ktorú aktuálne vystavila na obdiv v plnej paráde.

Brunetka sa na instagrame pochválila záberom, na ktorom pózuje nahá. Holé prsia si kryla rukami, jej intímne partie zostali skryté vďaka dobre zvolenej póze. Asi nikoho neprekvapí, že fanúšikovia reagovali len pochvalnými komentármi a slovam chvály. Kendall ospevovali i jej sestry. 

Krásna Kardashianka sa odhalila pred objektívom Merta Alasa, ktorý nedávno vyzliekol i speváka menom Liam Payne, či modelku Kate Moss. Nechajme sa prekvapiť, kto bude ďalší...

Kendall Jenner pózovala pred objektívom celkom nahá.
Kendall Jenner
Zdroj: Mert Alas

Kendall Jenner vystavila na obdiv svoj nahý zadoček.
Kendall Jenner
Zdroj: Mert Alas

Je podľa vás Kendall Jenner sexi?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 1105Galéria

Kendall Jenner Kendall Jenner pózovala pred Kendall Jenner vystavila na Kendall Jenner pravidelne zverejňuje Kendall Jenner Kendall Jenner Kendall Jenner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Mert Alas, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články