°C

Utorok, 7. apríl 2020. Meniny má Zoltán, zajtra Albert.

Slávny Nemec otvoril ústa a... No to je pohľad!

Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld
Zdroj: SITA
25.11.2018 18:00

PARíŽ - Žiadna sláva! Karl Lagerfeld (85) už síce má svoj vek, no stále si potrpí na to, aby vyzeral dobre. Inak tomu nebolo ani počas rozsvecovania vianočnej výzdoby na parížskej ulici Champs Elysee. Známy módny návrhár mal na sebe skvele padnúci oblek a bol dokonale upravený. Bulvárnym fotografom sa ho však podarilo zvečniť aj s otvorenými ústami. A teda, pohľad na jeho zuby neohúri.


Karl Lagerfeld je už roky verný svojmu imidžu. Typické sú pre neho slnečné okuliare, kožené rukavice a biele vlasy stiahnuté do chvosta. O uznávanom módnom návrharovi je dobre známe, že sa neusmieva a má zväčša prísny výraz tváre. 

Povráva sa, že to pre to, lebo jeho zuby sú v hroznom stave. Nuž, a Karl tieto dohady nedávno potvrdil, keď bol hosťom na vianočnom podujatí na Champs Elysee. Dizanér mal väčšinu času vážny výraz tváre. V nestráženej chvíli sa však smial tak, že otvoril ústa...

A pohľad do Lagerfeldových úst bol pomerne šokujúci. Všetko ale nasvedčuje tomu, že zubár plánuje urobiť návrhárovi zubnú náhradu. Ktovie, či sa Karl bude aspoň na staré kolená usmievať.

Karl Lagerfeld sa väčšinu času neusmieval.
Karl Lagerfeld
Zdroj: SITA

Pohľad do úst Karla Lagerfelda mnohých šokoval.
Karl Lagerfeld
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld sa väčšinu Pohľad do úst Karla Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld na vianočnej Kristen Stewart a Karl Karl Lagerfeld

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články