Sobota, 21. máj 2022. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána, Rita.

Najsexi šou roka na FOTO: Maminy v skvelej forme, fľakatá sexica, aj plač hviezdnej krásky!

Candice Swanepoel a Adriana LimaGaléria fotiek (12)
Candice Swanepoel a Adriana Lima
Zdroj: SITA

NEW YORK - Bolo sa na čo pozerať! Ani netreba zdôraznňovať, že módna šou Victoria's Secret bola pastvou pre oči. Ženy s nadšením obzerali krásne kúsky, chlapi sa kochali pohľadom na dokonalé krivky známych modeliek. Na móle sa predviedli aj dvojnásobné mamičky Candice Swanepoel (30) a Behati Prinsloo (30), ktorým to svedčalo rovnako dobre, ako ich kolegyni Winnie Harlow (24). Tá trpí ochorením zvaným vitiligo a anjelikom sa stala prvýkrát. Zato hviezdu Adrianu Lima (37) s krídlami už viac neuvidíme.


Značka Victoria's Secret usporadúva každý rok veľkolepú šou, v rámci ktorej sa v sexi kúskoch predvádzajú tie najlepšie modelky súčasnosti. Inak tomu nebolo ani počas aktuálného ročníka. V úlohe anjelika sa po prestávke predviedli Candice Swanepoel a Behati Prinsloo, z ktorých sú dnes dvojnásobné mamičky. „Vrátiť sa späť, po dvoch deťoch sa mi zdalo ako sen. Som hrdá na to, že som tu a som hrdá na svoje telo,” uviedla na instagrame Behati. 

Candice Swanepoel
Galéria fotiek (12)
Candice Swanepoel má necelých päť mesiacov po pôrode takúto figúru.
Zdroj: SITA

Behati Prinsloo
Galéria fotiek (12)
Behati Prinsloo si chvíle na prehliadkovom móle užívala.
Zdroj: SITA

Značná pozornosť bola sústredná na Elsu Hosk. Kráska zo Švédska mala poctu predvádzať Fantasy Bra, ktorej hodnota je milión amerických dolárov. 

Elsa Hosk
Galéria fotiek (12)
Elsa Hosk vo Fantasy Bra takto žiarila.
Zdroj: SITA

Chvíle na prehliadkovom móle si nepochybne užila Winnie Harlow, ktorá sa stala anjelikom vôbec prvýkrát. Uspieť sa jej podarilo aj napriek ochoreniu, kvôli ktorému si toho v živote dosť vytrpela. 

Winnie Harlow
Galéria fotiek (12)
Winnie Harlow si chvíle na móle užívala.
Zdroj: SITA

Na móle nechýbali ani stálice Gigi a Bella Hadid, Kendal Jenner, Barbara Palvin, či Martha Hunt. Viac FOTO nájdete v GALÉRII. 

O veľký rozruch sa postarala Adriana Lima, ktorá sa počas prehliadky neubránil dojatiu a slzám. V úlohe anjelika Victoria´s Secret sa predviedla 19-krát. „Drahá Victoria, ďakujem za to že si mi ukázala svet. Nielenže si mi dala krídla, ale naučila si ma aj lietať,” vyjadrila sa na instagrame kráska z Brazílie. 

Adriana Lima
Galéria fotiek (12)
Adriana Lima sa neubránila slzám dojatia.
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Najsexi šou roka na FOTO: Maminy v skvelej forme, fľakatá sexica, aj plač hviezdnej krásky!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články