Kardashianka sa vzdala svojich obrovských... Takto teraz vyzerá! | Topky.sk

Streda, 21. november 2018. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Kardashianka sa vzdala svojich obrovských... Takto teraz vyzerá!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
10.07.2018 22:00

LOS ANGELES - Vyfučali jej! O sestrách z klanu Kardashian je známe, že sa im prirodzenosť príliš nepozdáva. Najmladšia z nich - Kylie (20) ale v uplynulých dňoch poriadne prekvapila. Zbavila sa totiž svojich kačacích pier. Pozrite sa, ako dnes vyzerá!


Tak, ako je pre Kim Kardashian typický kyprý zadok, boli poznávacím znamenim jej najmladšej sestry Kylie obrovské pery. Tmavovláska ich spočiatku nekomentovala, avšak neskôr priznala, že si ich dávala zväčšovať od svojich 16 rokov. Podľa vlastných slov mala komplexy spojené s prvým bozkom. Dotyčný chlapec bol totiž prekvapený, že jej to ide celkom dobre aj napriek tomu, že má také úzke pery. 

Takto vyzerala Kylie Jenner kedysi
Kylie Jenner
Zdroj: SITA

Keďže Kylie patrí medzi celebrity, ktoré majú celkom vplyv na mladú generáciu, mnohé dievčatá sa po nej opičili a túžili mať podobné kačacie pery. Istý čas dokonca na sociálnych sieťach zverejňovali fotky pier, ktoré si zväčšili čudesnými spôsobmi. Tmavovláska neskôr rozbehla biznis s dekoratívnou kozmetikou a reklamou jej boli najmä vlastné napumpované ústa. 

V súvislosti s Kylie Jenner bola na sociálnych sieťach výzva, keď si tínedžeri zväčšovali pery napríklad tak, že si na ústa prikladali úzke poháre a vysatím vzduchu ich menili na príšerné kačacie zobáky.
Kardashianka sa vzdala svojich

V týchto dňoch však mladá mamička zverejnila na instagrame nové fotky, kde každému udrelo do očí, že jej ústa vyzerajú prirodzene. Hviezdička v komentároch sama priznala, že si dala výplne odstrániť. Čo poviete na tento krok?

Aktuálnu FOTO Kylie Jenner nájdete v GALÉRII>>

Vyzerá podľa vás Kylie lepšie s prirodzenými perami?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 360Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články