°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Harry a Meghan na svadbe ako hostia: Nuž, vojvodkyňa príliš neohúrila!

Harry, Meghan
Harry, Meghan
Zdroj: profimedia.sk
18.06.2018 17:00

LONDÝN - Vie to aj lepšie! Módny štýl vojvodkyne Kate (36) je obdivovaný mnohými ženami i kritikmi. Od chvíle, ako bolo jasné že sa herečka Meghan Markle (36) stane súčasťou kráľovskej rodiny, bol v médiách rozoberaný i jej vkus a šatník. Tmavovláska celkom obstála. Avšak kreácia, ktorú si obliekla počas víkendu, vyvolala rôzne reakcie. Ako sa páči vám?


Zhruba pred mesiacom sa z princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle stali vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Ich veľkolepá svadba bola ostro sledovaná a nevesta prekvapila výberom šiat. Tie by sa dali charakterizovať ako jednoduché, elegantné, v štýle čistých línií. Dá sa predpokladať, že v blízkej dobe sa ňou inšpirujú mnohé nevesty.

Počas uplynulého víkendu sa urodzený pár zúčastnil svadby Harryho sesternice - Celie. Zamilovaní manželia rozdávali úsmevy na všetky strany a s každým sa ochotne zdravili. Vojvodkyňa si pri tejto príležitosti obliekla modro-biele šaty, v ktorých ale veľmi neohúrila.

„Šaty sú pekné, ale podľa mňa na svadbu nevhodné,” znie jedna z mnohých kritických reakcií na internete. „Meghan je krásna žena a má moje sympatie. Toto jej ale nevyšlo. Príliš všedné a nepáči sa mi ani to, ako na nej visia,” znie ďalší z názorov. 

Objavili sa špekulácie, že Meghan zvolila voľné šaty, aby schovala rastúce bruško. Či je na týchto dohadoch niečo pravdivé, ukáže až čas. 

Vojvoda a vojvodkyňa na svadbe Harryho sesternice.
Harry, Meghan
Zdroj: profimedia.sk

Neter Lady Diany - Celia McCorquodale sa v sobotu vydala. Na hlave mala tiaru, v ktorej Diana pred rokmi povedala svoje áno Charlesovi.
Harry a Meghan na
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, ktoré si Meghan obliekla?


Galéria

Harry, Meghan Neter Lady Diany - Vojvoda a vojvodkyňa zo Svadby sa zúčastnila aj Vojvodkyňa Meghan je mnohým Vojovdkyňa Meghan ako nevesta. Meghan sa v deň

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články