Neuveríte, čím ich vytočila: Briti sa pustili do Harryho nevesty Meghan | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Neuveríte, čím ich vytočila: Briti sa pustili do Harryho nevesty Meghan

Meghan Markle, od soboty vojvodkyňa zo Sussexu
Meghan Markle, od soboty vojvodkyňa zo Sussexu
Zdroj: SITA
21.05.2018 15:30

LONDÝN - Zdá sa, že Meghan Markle vo svoj svadobný deň vôbec neuchvátila davy tak, ako sa to v roku 2011 podarilo manželke princa Williama. Kate mala podľa mnohých honosnejšiu svadobnú róbu, skutočne hodnú kráľovskej svadby. No neuveríte, čo ďalšie Briti americkej herečke vyčítajú...


Kráľovská svadba bola v sobotu mimoriadne sledovaná. Tí, čo nevyšli priamo do ulíc, si ju mohli pozrieť v televízii. A ako to už býva, našli na Harryho neveste Meghan aj zopár chybičiek. Príliš jednoduché šaty totiž dopĺňal akoby nedotiahnutý účes. 

Neuveríte, čím ich vytočila:
Zdroj: SITA

„Meghanine vlasy nedržali na mieste počas celého obradu. To sa stáva, keď nemáte prvú družičku ani žiadne dospelé družičky. Strašne ma hnevajú tie katastrofálne vlasy a nedorobený účes,” znie jeden z komentárov ohľadom kráľovskej svadby. Aj mnohé ďalšie poukazovali na jej neupravený drdol a vlasy, ktoré vyliezali spod nádherného závoja. 

Neuveríte, čím ich vytočila:
Zdroj: SITA

Celebritný kaderník Serge Normant nakoniec objasnil, prečo nevesta nevyzerala úplne dokonale. Úplne zámerne jej neurobil bezchybný formálny účes, kde každý jeden vlas má svoje miesto. Chcel totiž, aby sa Meghan pred miliónom divákov cítila uvoľnene a sama sebou. „Naozaj som to chcel urobiť voľné. Boli tu drobné pramienky a chcel som, aby si ich mohla zastrčiť za ucho, keď bude chcieť, pretože tak to normálne robieva,” odhalil vlasový stylista pre magazín People. 

Neuveríte, čím ich vytočila:
Zdroj: SITA

Myslíte si, že Meghan mala mať lepšie spravený účes?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 9036Galéria

Meghan Markle, od soboty Meghan Markle Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články