°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Metallica šokovala na koncerte v Prahe: No ty vole! - Toto VIDEO dostane aj vás

Metallica
Metallica
Zdroj: Instagram
03.04.2018 20:00

PRAHA - Príjemné prekvapenie! Niet pochýb, že mnohí fanúšikovia kapely Metallica si v pondelok večer prišli na svoje. V susedných Čechách sa konal jeden z ich koncertov v rámci WorldWired Tour. Okrem osvedčených starých hitov, zazneli aj novinky a bonus, ktorý stál ozaj za to.


Väčšina kapiel a interpretov si dáva záležať na tom, aby počas vystúpení dopriali svojim priaznivcom skvelý zážitok. Výnimkou nie je ani americká heavymetalová skupina Metallica. Tá v týchto dňoch zavítala do susednej Českej republiky. 

V súvislosti s koncertom je azda najviac spomínané prekvapenie, ku ktorému došlo uprostred koncertu. Členovia kapely Metallica sa totiž návštevníkom predviedli so skladbou od Ivana Mládka - Jožin z bažin. V momente, keď zazneli prvé tóny a slová skladby, dali fanúšikovia najavo svoje nadšenie a pridali sa. 

„Najlepší deň môjho života! Všetko bolo skvelé, bez jedinej chybičky,” pochvaľoval si na instagrame jeden z mnohých fanúšikov. „Skvelá šou. Ďakujeme,” pridávali sa ďalší. 

VIDEO: Kapela Metallica si pre návštevníkov pražského koncertu pripravila takéto prekvapenie. 

Je podľa vás skvelé, že Metallica takto prekvapila svojich fanúšikov?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 703Galéria

Metallica Zábery z pražského koncertu Zábery z pražského koncertu Zábery z pražského koncertu Zábery z pražského koncertu Zábery z pražského koncertu

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články