Blonďavá modelka potrápila svoje prsia: Ehm, nie sú jej tie plavky malé?! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Blonďavá modelka potrápila svoje prsia: Ehm, nie sú jej tie plavky malé?!

Lauren Elizabeth Hubbard
Lauren Elizabeth Hubbard
Zdroj: profimedia.sk
02.04.2018 00:10

MIAMI - Neodhadla veľkosť! Hoci modelka a účastníčka rôznych súťaží krásy Lauren Elizabeth Hubbard (30) nie je veľmi známa, pozornosti paparazzov neujde. Zaujala ich aj nedávno, keď sa vyhrievala na pláži. Rodáčka z Nórska strhla na seba pozornosť bulvárnych fotografov nielen preto, že má sexi krivky, ale tiež vďaka tomu, že jej prsia v malej podprsenke pôsobili dojmom, akoby trpeli.


O Lauren Elizabeth Hubbard sa v médiách príliš neohovrí. Ak áno, označujú ju za modelku, príležitostnú herečku, či finalistku rôznych súťaží miss. Sexi blondínka sa môže pochváliť napríklad titulom Miss Vizcaya Swimwear. 

Ide o súťaž, ktorú organizovala značka plaviek. Elizabeth sa stala ich tvárou a na sociálnych sieťach sa pravidelne pretŕča v bikinách. Tie na nej mimochodom vyzerajú skvele. Avšak...

Pred pár dňami na sexi blondínku natrafili paparazzi. Oblečená bola v plavkách výraznej modrej farby. Ich vrchný diel však pôsobil dojmom, akoby bol o pár čísel menší a nesadol jej. Bujné vnady boli v malej podprsenke spučené a Elizabeth si ich musela každú chvíľu naprávať. Síce to vyzeralo zvláštne, ale svoj účel to splnilo. Táto kráska zrejme ani len netušila, že raz si o nej budú čítať i Slováci. 

Lauren Elizabeth Hubbard nafotili paparazzi v plavkách, ktorých vrchný diel jej príliš nesadol.
Lauren Elizabeth Hubbard
Zdroj: profimedia.sk

Mala si podľa vás Lauren obliecť väčšie plavky?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1821Galéria

Lauren Elizabeth Hubbard Lauren Elizabeth Hubbard nafotili Dawsonov svet Lauren Elizabeth Hubbard sa Lauren Elizabeth Hubbard sa Lauren Elizabeth Hubbard vyzerá Lauren Elizabeth Hubbard vyzerá Lauren Elizabeth Hubbard vyzerá

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články