Najnovšie FOTO známej herečky vás zarazí: Vážení, ona sa na seba vôbec nepodobá! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Najnovšie FOTO známej herečky vás zarazí: Vážení, ona sa na seba vôbec nepodobá!

Renée Zellweger
Renée Zellweger
Zdroj: SITA
21.03.2018 22:00

LOS ANGELES - Ako iný človek! Renée Zellweger (48) kvôli filmovým úlohám už neraz podstúpila zmenu svojho vzhľadu. Spomenúť možno počiny o Bridget Jonesovej, kvôli ktorým priberala a chudla. Herečka najnovšie prekvapila zmenou vizáže, ktorú podstúpila kvôli účinkovaniu vo filme s názvom Judy. Povedzte úprimne, spoznali by ste ju?


Nový účes dokáže človeka výrazne zmeniť. Dokazujú to aj fotky k pripravovanému filmu Judy, v ktorom stvárni ústrednú postavu herečka Renée Zellweger. Umelkyňa, ktorú všetci poznajú ako blondínku s dlhou hrivou, sa pred kamerami predvedie s krátkymi tmavými vlasmi. 

Spomínaný počin zachytáva posledné dni života hollywoodskej ikony Judy Garland. Tá bola závislá od alkoholu a liekov proti bolesti. Zomrela ako 47-ročná, keď sa predávkovala barbiturátmi.  

Podľa medializovaných informácií by sa dej filmu mal zamerať na posledné roky herečkinho života. Divákom bude znázornený jej boj s manažmentom, keď túžila byť mimo pozornosti a chcela byť doma s deťmi, i románik s muzikantom Mickey Deansom. 

Renée Zellweger ako hollywoodska ikona Judy Garland.
Renée Zellweger
Zdroj: SITA

Patríte medzi fanúšikov herečky Renée Zellweger?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 836Galéria

Renée Zellweger Renée Zellweger ako hollywoodska Renée Zellweger Renée Zellweger Renée Zellweger Judy Garland Judy Garland Judy Garland

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, Universal Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články