Táto Spajska to prehnala s botoxom: Chúďa, veď sa ani nedokáže usmiať! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Táto Spajska to prehnala s botoxom: Chúďa, veď sa ani nedokáže usmiať!

Mel B prekvapila
Mel B prekvapila , Zdroj: SITA
13.03.2018 17:00

PASADENA - Všetkého veľa škodí! Toho by si mala byť vedomá aj speváčka Melanie Brown (42), ktorú preslávilo pôsobenie vo formácii Spice Girls. Pri pohľade na jej najnovšie fotky sa zdá, že to známa brunetka prehnala so skrášľujúcimi procedúrami a botoxom. Počas pózovania na čerevenom koberci, keď bola odštartovaná 13. séria šou America´s Got Talent, mala Mel B dokonca problém usmiať sa na prítomných fotografov.


Prehnala to! Zhodujú sa fanúšikovia Mel B, ktorá je znama ako speváčka, ale aj ako porotkyňa v rôznych televíznych súťažiach. V týchto dňoch beží 13. séria šou America´s Got Talent, ktorej je aj ona súčasťou. Počas slávnostného štartu nezaujala krivkami, ale skôr neprirodzene "vyžehlenou" tvárou.  

„Preboha! Prečo to tie ženy robia? Ďalšia, čo to prehnala s botoxom,” reagujú fanúšikovia prostredníctvom instagramu. „Chápem, že prišla o chlapa a pribúdajú jej roky, ale toto nie je riešenie,” pridávajú sa ďalší. 

Ktovie, či si Mel B vezme ich slová k srdcu. Možno by jej ale mohla dohovoriť aj jej 19-ročná dcéra Phoenix, ktorá jej na podujatí robila garde. Ich spoločnú FOTO nájdete v GALÉRII>>

Melanie Brown prekvapila neprirodzene vyzerajúcou tvárou.
Mel B
Zdroj: SITA

Aj vy si myslíte, že to Mel B s omladzovaním akosi prehnala?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 361Galéria

Mel B prekvapila Melanie Brown prekvapila neprirodzene Mel B robila na Mel B sa o Súčasťou talentovej šou je Simon Cowell na slávnostnom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články