Stará herečka tromfla dcéru a tie dve... Jáj, to je trapas! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Stará herečka tromfla dcéru a tie dve... Jáj, to je trapas!

Goldie Hawn a Kate Hudson na červenom koberci.
Goldie Hawn a Kate Hudson na červenom koberci.
Zdroj: SITA
22.01.2018 17:00

LOS ANGELES - Bolo sa na čo pozerať! Kým nedávne odovzdávanie Zlatých glóbusov sa nieslo v znamení čiernych rób, nedeľné podujatie, kde sa rozdávali ceny hereckej asociácie, bolo poriadne rozmanité. Na farebné kreácie stavili napríklad herečky Goldie Hawn (72) s dcérou Kate Hudson (38), ktorá však v porovnaní so slávnou maminou príliš neohúrila. Na červenom koberci sa ale predviedli aj dve dámy, ktorým sa prihodil nepríjemný trapas.


Ako sme vás na topkách informovali, celebritné dámy sa na odovzdávanie Zlatých glóbusov obliekli do čiernej farby. Podporili tak kampaň zameranú na boj proti sexuálnemu násiliu. Túto nedeľu sa rozdávali ocenenia SAG Awards, kam už hviezdne krásky prišli nahodené vo farbách a flitroch. 

FOTOGALÉRIU z odovzdávania cien SAG Awards nájdete TU>>

Stálicami červeného koberca sú herečky Goldie Hawn a Kate Hudson. Mladšia z nich sa obliekala do pomerne gýčovej róby, vďaka čomu ju viaceré médiá zaradali medzi najhoršie oblečené celebrity podujatia. Jej 72-ročná mama však v porovnaní s ňou stavila na jednoduchosť a vyzerala fantasticky. 

Goldie Hawn s dcérou Kate Hudson.
Goldie Hawn, Kate Hudson
Zdroj: SITA
     

Očarujúca bola aj herečka Allison Janney, ktorá zažiarila v metalických šatách. Na červenom koberci sa jej však prihodil trapas. Podobné šaty si totiž obliekla jej kolegyňa Natalie Zea. Obe dámy si tak v ten večer prežili nočnú moru každej ženy. Stretnúť na prestížnom podujatí dámu v podobnom outfite totiž nie je vôbec príjemné...

Allison Janney
Allison Janney
Zdroj: SITA

Natalie Zea
Natalie Zea
Zdroj: SITA

Kto sa podľa vás obliekol lepšie?

Kate Hudson

50

Goldie Hawn

613

Počet hlasov: 663


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články