°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Hriešne narodeniny promi milenky: Nahá tehuľka s lupeňmi v rozkroku!

April Love Geary a Robin Thicke.
April Love Geary a Robin Thicke.
Zdroj: Instagram
13.12.2017 22:00

LOS ANGELES - Sexi aj s bruškom! Na topkách sme vás už informovali, že mladá milenka speváka Robina Thicke (40) - April Love Geary (23) nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Ani blížiace sa mamičkovské povinnosti a pribudajúce kilogramy ju však neodradia od toho, aby provokovala opačné pohlavie. Pri príležitosti svojich nedávnych narodenín zverejnila na instagrame fotku, ktorá pošteklila fantáziu mnohých pánov.


Modelka April Love Geary patrí k ženám, ktoré priam zbožňujú provokatívne outfity. Aj vďaka nim a tiež sexi krivkám sa jej podarilo očariť známeho speváka Robina Thicke. Tomu už čoskoro porodí dieťatko. Umelec má už 7-ročného syna s bývalou manželkou.  

Sympatická brunetka dbá o to, aby sa svojmu partnerovi páčila aj v čase radostného očakávania. Nezabúda však ani na svojich priaznivcov. Dokazuje to fotografia, ktorú zavesila na web pri príležitosti svojich narodenín. April Love Geary na nej leží v posteli s roztvoreným županom, pričom jej prsia a intímne partie zakrývajú lupene ruží.

Sexi FOTO budúcej mamičky nájdete v GALÉRII>>

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

April Love Geary a April Love Geary má April Love Geary dostala April Love Geary oslávila April Love Geary si April Love Geary sa April Love Geary sa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články