°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Vtipná momentka promi páru: Och, kto je vlastne tehotný?!

April Love Geary a Robin Thicke
April Love Geary a Robin Thicke
Zdroj: profimedia.sk
28.08.2018 20:00

MALIBU - Drží s ňou krok! Spevák Robin Thicke (41) a jeho mladučká frajerka, modelka April Love Geary (23) majú spolu dcérku, ktorá dostala meno Mia Love Thicke. Dievčatko má ešte len pol roka a jej mamina je už opäť v tom. Rastúce bruško na nej príliš nevidno, ale zato slávny tatko...


... má riadny pupok! Robin Thicke sa už čoskoro stane trojnásobným otcom. Z prvého manželstva s herečkou Paulou Patton má 8-ročného syna Juliana, mladučká frajerka April Love Geary mu nedávno porodila dcérku. A teraz znovu nosi pod srdcom jeho dieťatko. 

Ako prominentný pár prezradil, malo by sa im narodiť opäť dievčatko. Termín pôrodu je zatiaľ stanovený na spevákove narodeniny. Tie sú 10. marca. 

Tehotenstvo na mladej modeke zatiaľ veľmi nebadať. Dôkazom sú najnovšie paparazzi fotografie, ktoré vznikli počas toho, ako si slávny párik užíval oddych v spoločnosti priateľov na pláži v Malibu. Za zmienku tiež stojí, že Robin má momentálne väčšie brucho, než jeho tehotná frajerka :)

Robin Thicke má momentálne väčšie brucho ako jeho tehotná frajerka.
Robin Thicke
Zdroj: profimedia.sk

Robin Thicke ukázal paparazzom svoje brucho.
Robin Thicke
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

April Love Geary a Robin Thicke má momentálne Robin Thicke ukázal paparazzom Na April Love Geary April Love Geary a April Love Geary a April Love Geary April Love Geary a

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články