45-ročný herec zbalil mladú cicu: On má kilá navyše, ona sladkých 19! | Topky.sk

Pondelok, 20. august 2018. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

45-ročný herec zbalil mladú cicu: On má kilá navyše, ona sladkých 19!

Kelsi Taylor a Dane Cook
Kelsi Taylor a Dane Cook
Zdroj: Instagram
14.02.2018 22:00

HAVAJ - Vek nehrá žiadnu rolu! Týmto sa riadi viacero mileneckých párov, ktoré od seba delí vekový rozdiel. Príkladom sú aj komik Dane Cook (45) a jeho aktuálna - len 19-ročná milenka Kelsi Taylor. Zaľúbené hrdličky si aktuálne užívajú chvíle oddychu na Havaji, kde neušli pozornosti paparazzov. Kým herec pútala pozornosť väčším pupkom, jeho cicuška predviedla bezchybnú postavičku.


„Rastiem proti svojej vôli,” priznáva na svojom instagramovom profile herec a komik Dane Cook. Že s tuto situáciou nie je celkom stotožnený, dokazujú fotky z posilňovne. Známy Američan sa teda usiluje kíl navyše zbaviť. 

Ako prezrádzajú najnovšie paparazzi zábery, jeho problémovou partiou je najmä brucho. Aj napriek tomu ide jeho 19-ročná milenka Kelsi na ňom oči nechať. Počas dovolenky na Havaji ho zahŕňa pusinkami a objatiami.  

Vzťahu týchto dvoch spočiatku nedával šancu asi nikto. Ich láska však trvá zhruba rok a pri pohľade na to, ako si rozumejú, je zrejmé, že rozchod tak skoro nehrozí. Noo, uvidíme..

Dane Cook sa pochválil mladučkou milenkou a predviedol aj svoj pupok.
Dane Cook, Kelsi Taylor
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Dane a Kelsi pekný pár?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 443Galéria

Kelsi Taylor a Dane Dane Cook sa pochválil Len 19-ročná Kelsi Taylor Dane Cook a Kelsi Dane Cook na svojej Dane Cook a Kelsi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, Lions Gate Films,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články