Drsné slová na adresu slávnej modelky: Preboha, obleč sa a nájdi si poriadnu prácu! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Drsné slová na adresu slávnej modelky: Preboha, obleč sa a nájdi si poriadnu prácu!

Emily Ratajkowsi
Emily Ratajkowsi, Zdroj: Instagram
06.12.2017 20:00

LOS ANGELES - Moderátor Piers Morgan nikdy nevedel držať jazyk za zubami, keď išlo o ženy, ktoré sa vyzliekali pre fanúšikov. Známy moderátor si opäť pustil jazyk na špacír. Stačilo, aby videl výsledok šťavnatého fotenia Emily Ratajkowski.


Krásna modelka spôsobila na sociálnych sieťach hotové bláznovstvo, keď zverejnila videá z fotenia pre Love Magazine. Na tých ju vidno, ako sa oblečená v spodnej bielizni váľa v odvážnych pózach na stole plnom cestovín. Na to neváhal zareagovať moderátor Good Morning Britain, Piers Morgan.

52-ročná moderátorská hviezda sa vyjadrila, že ani vlastne nevie, čo je ona v skutočnosti zač. Na modelku reagovala aj Piersova kolegyňa: “Piers má voči nej osobný odpor. Ona si totiž rada myslí, že vyzliekanie sa je prejavom feminizmu.” Moderátor to celé zaklincoval jasným odporúčaním: “Preboha, obleč si niečo a nájdi si poriadnu prácu!” Ktovie, možno ho známa modelka poslúchne.

 

Spaghetti queen for @thelovemagazine

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),


Galéria

Emily Ratajkowsi Emily Ratajkowski si kvôli Emily Ratajkowski si kvôli Piers Morgan Emily Ratajkowski Emily Ratajkowski Emily Ratajkowski

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram E.R., ITV

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články