Ona je sexbomba? Keď uvidí túto FOTO, tak ju porazí | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Ona je sexbomba? Keď uvidí túto FOTO, tak ju porazí

Katie Price
Katie Price, Zdroj: Instagram
13.11.2017 22:00

LONDÝN - Katie Price (39) si roky buduje imidž sexice. Jeho súčasťou sú silikónové vnady, bujná hriva a provokatívne kúsky. Známa prsaňa však rada ukazuje, že má tiež dobré srdce. Pred pár dňami podporila svojou účasťou charitatívny projekt, kde nechýbali ani bulvárni fotografi. Tí zvečnili známu sexbombu tak, že... No, nadšená určite nebude!


Britská sexbomba Katie Price prežíva v súčasnosti náročné chvíle. Jej milovanej mame Amy bola v septembri diagnostikovaná idioatická pľúcna fibróza. „Bolo jej povedané, že už jej veľa času nezostáva,” poznamenala pre The Sun niekdajšia modelka. „Berie lieky a ja sa ju snažím priviesť na iné myšlienky. Čo najviac sa ju usilujem rozosmievať,” dodala.

64-ročná Amy usporiadala počas víkendu charitatívny spinning, v rámci ktorého sa konala aj zbierka pre nadáciu, ktorá sa spomínaným ochorením zaoberá. Podporiť ju samozrejme prišla aj jej známa dcéra. Ako to už býva zvykom, kde jej Katie Price, tam nechýbajú ani bulvárni fotografi.

Tým brunetka ochotne pózovala, hoci po športovaní nevyzerala najlepšie. So strapatými vlasmi, bez mejkapu a v športovom oblečení mala od sexbomby naozaj ďaleko. Neveríte? Presvedčte sa o tom v GALÉRII>> 

Je podľa vás Katie Price sexi?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 333Galéria

Katie Price Katie Price z tejto Katie Price je pre Katie Price podporuje svoju Katie Price s mamou Katie Price si dlhé Katie Price ako sexbomba. Katie Price

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články