°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Známa sexbomba pobúrila fanúšikov: FOTO z plastiky nie sú vhodné pre slabšie povahy!

Katie Price
Katie Price
Zdroj: profimedia.sk
01.01.2019 11:00

BELGICKO - Toto je už príliš! Zhoduje sa verejnosť pri pohľade na zábery, ktoré na internete najnovšie zverejnila sexbomba Katie Price (40). Tá v marci 2018 podstúpila úpravu tváre, čo nechala zdokumentovať na fotografie a video. Upozorňujeme vás, že nie sú vhodné pre osoby so slabším žalúdkom.


Nie je tajomstvom, že Katie Price obľubuje skrášľovacie procedúry a rôzne vylepšenia. Napokon, pri pohľade na jej silikónové prsia, napichané pery a vyžehlenú tvár to musí byť každému jasné. Päťnásobná mamička sa dala vylepšiť aj počas uplynulého roka. 

Podľa medializovaných informácií podstúpila v marci facelift, ktorý jej urobili v Belgicku. Nevedno prečo, ale v týchto dňoch sa Katie rozhodla zverejniť fotky a krátke video priamo z operácie. U fanúšikov sa však nestretla s nadšením. 

„Preboha! To snáď nemyslíš vážne. Sú veci, ktoré na internet nepatria a podľa mňa je toto jedna z nich. Och, až mi je zle,” znejú niektoré z komentárov zhrozených fanúšikov. Vy môžete vyjadriť svoj názor v diskusii. 

Ďalšiu FOTOGRAFIU nájdete v GALÉRII>>

Katie Price podstúpila facelift. Fotkami priamo z operačného stola sa pochválila verejnosti.
Katie Price
Zdroj: profimedia.sk
  

Aj vy si myslíte, že Katie radšej nemala zverejňovať tieto zábery?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 870Galéria

Katie Price Katie Price podstúpila facelift. Katie Price zverejňuje na Katie Price sa pochválila Katie Price, Kris Boyson Katie Price

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články