Známa speváčka sa objavila na chodníku a... Všetky oči TAM! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Známa speváčka sa objavila na chodníku a... Všetky oči TAM!

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Zdroj: SITA
02.10.2017 22:00

PARÍŽ - Jej trčiace bradavky nešlo prehliadnúť! Milovníci módy sa v týchto dňoch schádzajú v hlavnom meste Francúzska, kde sa koná fashion week. Na tvorbu návrhárky Stelly McCartney sa prišla pozrieť aj speváčka Ellie Goulding (30). Tá na seba strhla značnú pozornosť, lebo si pod tenký top nevzala podprsenku. A o pikantný moment bolo hneď postarané!


Nepotrebuje ju! Britská speváčka Ellie Goulding patrí k hviezdam, ktoré dbajú o svoju figúru. Výsledkom jej driny a snaženia sú obddivuhodné krivky. Tie hrdo vystavuje pred objektívom, ale zaujať vie aj pri iných príležitostiach. 

Príkladom sú zábery z módnej šou, na ktorú prišla blondínka vyparádená v metalickej sukni a červenom tope. Pod ten si nevzala podprsenku, vďaka čomu jej spod tenkej látky presvitali bradavky. Nečudo, že akonáhle sa Ellie objavila pred bulvárnymi fotografmi, tak bolo o rozruch postarané.

FOTO Ellie Goulding z módnej šou nájdete v GALÉRII>>

Páči sa vám, keď ženy nenosia podprsenky?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 575Galéria

Ellie Goulding Ellie Goulding spod tenkej Ellie Goulding sa postarala Ellie Goulding podprsenky príliš Ellie Goulding Ellie Goulding podprsenky veľmi Ellie Gouldingmá tip-top postavičku. Ellie Goulding sa za

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, Shape

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články