°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Semir z Kobry 11 má krásnu rodinku: Najstaršia dcéra - čistý otec!

Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
Zdroj: rtl
22.09.2019 00:00

BERLÍN - Akoby mu z oka vypadla! Erdoğan Atalay sa do povedomia verejnosti najviac vryl ako predstaviteľ Semira Gerkhana v seriáli Kobra 11. Nakrúca ho už 23 rokov. Zaujímavý je však aj jeho súkromý život. Známy herec je trojnásobným otcom a veru, najstaršia dcéra Pauletta (16) podobu so slávnym otcom nezaprie.


Erdoğan Atalay sa narodil 22. septembra 1966 v Hannoveri. Jeho mama je Nemka, otec Turek, po ktorom zdedil herecké nadanie. To najskôr predviedol na divadelných doskách v predstavení Aladin a čarovná lampa. V tom čase mal 18 rokov a úlohu získal vďaka svojmu vzhľadu. Erdoğan študoval herectvo a účinkoval aj v ďalších iných predstaveniach. 

Čo sa jeho kariéry týka, významný bol pre neho rok 1996 a úloha komisára Semira Gerkhana v seriáli Kobra 11, v ktorom účinkuje dodnes. Po jeho boku sa vystriedalo viacero kolegov. Od roku 2016 je aj producentom seriálu. 

Erdoğan Atalay ako Semir Gerkhan vo svojich hereckých začiatkoch.
Erdogan Atalay
Zdroj: rtl

Takto vyzerá Semir Gerkhan v súčasnosti.
Erdogan Atalay
Zdroj: Instagram

Erdoğan je druhýkrát ženatý. S maskérkou Katjou Ohnek má syna a ročnú dcérku. Divákom Kobry 11 je dobre známa aj najstaršia dcéra Pauletta, ktorú mu porodila prvá manželka. Sympatická 16-ročná školáčka podobu so slávnym otcom nezaprie, čo poviete?

Erdoğan Atalay s druhou manželkou, synom a dcérkou.
Erdogan Atalay
Zdroj: Instagram

Najstaršia hercova dcéra Pauletta sa na neho dosť ponáša.
Pauletta Pollmann
Zdroj: Instagram

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, RTL

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články