°C

Utorok, 2. jún 2020. Meniny má Xénia, zajtra Karolína.

Syn najznámejšej sexbomby sa vyzliekol: Wau, mama musí byť pyšná!

Pamela Anderson je na syna Dylana určite hrdá.
Pamela Anderson je na syna Dylana určite hrdá.
Zdroj: instagram/Yves Saint Laurent, SITA
03.02.2016 17:00

LOS ANGELES - Vydaril sa! Pamela Anderson (48) je síce verejnosťou vnímaná najmä ako sexbomba, no v súkromí je v provom rade dvojnásobnou matkou. S exmanželom, búrlivákom Tommym Lee (53) ju spája nielen škandál s domácim sexvideom, ale aj dvaja synovia. Mladší z nich skúša preraziť v modelingu a fotky jeho odhaleného tela zaplavili v týchto dňoch internet.


Hoci herečke Pamele Anderson vstúpilo do srdca viacero chlapov, len dvaja z nich v ňom majú špeciálne miesto. Reč je o synoch Brandonovi a Dylanovi, ktorých sexica z Pobrežnej hliadky porodila muzikantovi Tommymu Lee. Prvý spomínaný sa zviditeľnil vzťahom s fešnou herečkou Bellou Thorne. 


Vyžitá Pamela Anderson spôsobila rozruch na červenom koberci: Nový imidž a 18-ročný fešáčik!


Mladší zo súrodencov sa hlási o slovo v týchto dňoch. Stal sa totiž tvárou kampane známej značky, pre ktorú pózoval do pol pása vyzlečený. V reklamných záberoch sa prominentný syn prezentuje ako surfer a hudobník. Pre objektívmi a kamerami sa tak na nič nemusel hrať. Sám sa netají tým, že more a muzika sú jeho najväčšie hobby. 

Niet pochýb, že Tommy a Pamela sú na svojho synáčika pyšní. Blondínka v rozhovoroch rada hovorí o tom, že puto medzi ňou a jej chlapcami je silné. „Sme taký magický trojuholník. Synovia ma naučili rešpektu, láske a obdivu. Veria vo mňa ako nikto iný,” vyjadrila sa v minulosti pre média blonďavá sexbomba. 

Dylan Jagger Lee sa stal tvárou známej módnej značky.
Dylan Jagger Lee
Zdroj: instagram/Yves Saint Laurent

Pamela Anderson sa netají tým, že synovia Dylan (vľavo) a Brandon sú pre ňu všetkým.
Dylan Jagger Lee, Pamela
Zdroj: SITA

Je vám Dylan sympatický?

81 % nie
áno 19 %

Hlasovalo: 372Galéria

Pamela Anderson je na Dylan Jagger Lee sa Pamela Anderson sa netají Dylan Jagger Lee sa Dylan Jagger Lee má Dylan Jagger Lee zásobuje Dylan Jagger Lee svoju Starší syn blonďavej sexbomby

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram/Yves Saint Laurent

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články