Herecká ikona 90. rokov ukradla elixír mladosti: Tvár bez vrások, plný výstrih! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Herecká ikona 90. rokov ukradla elixír mladosti: Tvár bez vrások, plný výstrih!

Winona Ryder bola veľkou hviezdou najmä v 90. rokoch.
Winona Ryder bola veľkou hviezdou najmä v 90. rokoch.
Zdroj: 20th Century Fox a Columbia Pictures
19.01.2016 20:00

NEW YORK - Akoby nestarla! Hoci herečka Winona Ryder (44) patrí vekom už medzi zrelšie ženy, pri pohľade na ňu to znie neuveriteľne. Kráska, ktorá bola veľkou hviezdou najmä v 90. rokoch, má totiž aj dnes peknú tváričku bez vrások a štíhlu postavu. Dôkazom sú zábery z večierka módneho návrhára Marca Jacobsa (52), kde sa atraktívna tmavovláska zabávala v šatách s hlbokým výstrihom.


Winonu Ryder možno pokojne zaradiť medzi ikony 90. rokov. Práve v tom čase dosiahla vrchol svojej kariéry, bola krásna, talentovaná, mala cit pre módu a v posteli Johnnyho Deppa, či Matta Damona.

V novom miléniu sa však meno herečky stále viac skloňovalo v súvislosti s psychickými problémami. Veľký zlom v jej živote nastal v roku 2001, keď ju v obchode pristihli pri krádeži. Nasledoval ostrosledovaný súdny proces a ponižujúcich 500 hodín verejnoprospešných prác. Winona sa stiahla do ústrania a hoci pred kamerami je dodnes aktívna, úspechy z rokov minulých sa jej nepodarilo prekonať. 

Čo však stojí za pochvalu, je tmavovláskin zovňajšok. Winona má dnes 44 rokov, no vyzerá na menej. O svoju pleť sa herečka viditeľne stará a útla postava ju tiež robí mladšou. „Možno to znie čudne, ale radšej by som vyzerala primerane svojmu veku. Keď som bola tínedžerka, pracovala som v indiánskej rezervácii a páčilo sa mi, že oni si starých ľudí veľmi vážia. Je smutné, že my k nim pristupujeme inak,” povedala na margo toho v rozhovore pre The Telegraph sympatická umelkyňa, s ktorou by si to nejedna rovesníčka hneď vymenila.  

Takto vyzerala Winona Ryder v roku 1989, keď ešte ani len netušila, aká slávna raz bude.
Winona Ryder (1989)
Zdroj: SITA

A takto vyzerá Winona Ryder dnes, keď má 44 rokov.
Winona Ryder
Zdroj: profimedia.sk

Vyzerá podľa vás Winona na menej než 44 rokov?

23 % nie
áno 77 %

Hlasovalo: 680Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, 20th Century Fox, SITA, Columbia Pictures, MGM

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články