Princ z Popelky sa opäť oženil: Áno povedal svojej štvrtej vyvolenej! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Princ z Popelky sa opäť oženil: Áno povedal svojej štvrtej vyvolenej!

Pavel Trávniček a Monika Fialková
Pavel Trávniček a Monika Fialková
Zdroj: profimedia.sk
24.08.2015 19:00

PRAHA - Český herec Pavel Trávníček a Monika Fialková sa zosobášili. Obrad sa konal dnes po 14:00 v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkach na Vysočine. Dvojica, ktorá spolu žije už jedenásť rokov, priletela na miesto v helikoptére a následne ich odviezli dva luxusné automobily.


"Poprial by som im hlavne dlhý život, aby si to Monika mohla užiť. A tiež tretieho Rolls-Roycea," uviedol s úsmevom svadobčan Václav Upír Krejčí pre český denník Blesk. Pozvanie na obrad prijali napríklad Kateřina Kornová či Marcela Holanová, ktorá chytila svadobnú kyticu. Dvadsaťdeväťročnú nevestu, ktorá prijala manželovo priezvisko, odviedol k oltáru otec, ženícha zas sestra.

Šesťdesiatštyriročný Pavel Trávníček bol v minulosti ženatý so Simonou Stašovou, Evou Štefkovou a Luciou Vrbovou. Jeho najznámejšou postavou je princ v legendárnej rozprávke Tri oriešky pre Popolušku (1973). Zahral si aj vo filmoch Tretí princ (1982), Kukačka v temném lese (1984), O štěstí a kráse (1986), Kouzelnice od křídového potoka (1988) a mnohých ďalších. 


Galéria

Pavel Trávniček a Monika Pavel Trávniček

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články