Legendárny český herec prekvapuje aj vo vysokom veku (66): Dieťa! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Legendárny český herec prekvapuje aj vo vysokom veku (66): Dieťa!

Pavel Trávniček a Monika Fialková
Pavel Trávniček a Monika Fialková
Zdroj: profimedia.sk
31.12.2016 22:00

PRAHA - Českému hercovi Pavlovi Trávníčkovi sa v piatok 30. decembra narodilo tretie dieťa. Jeho manželka Monika priviedla na svet syna, ktorému dali meno Maxmilián. Chlapec po narodení vážil 3,21 kilogramu a meral 50 centimetrov.


Šesťdesiatšesťročný Trávníček a jeho o 35 rokov mladšia manželka sa dočkali prvého spoločného potomka až na tretí pokus, keďže Monika predtým dvakrát potratila. 

Dvojica sa zosobášila 24. augusta 2015 po niekoľkých rokoch randenia. Svadbu mali v Letohrádku sv. Vojtecha v Počátkach na Vysočine. Pre herca ide už o štvrté manželstvo, keďže v minulosti bol ženatý s herečkou Simonou Stašovou, baletkou Evou Štefkovou a Luciou Vrbovou. Z predošlých vzťahov má dvoch synov - Adama z manželstva so Štefkovou a Pavla, ktorého mu porodila Helena Dytrtová.

Najznámejšou postavou Pavla Trávníčka je princ v legendárnej rozprávke Tři oříšky pro Popelku (1973). Zahral si aj vo filmoch Třetí princ (1982), Kukačka v temném lese (1984), O štěstí a kráse (1986), Kouzelnice od křídového potoka (1988) a mnohých ďalších.


Galéria

Pavel Trávniček a Monika V rozprávke si princ

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: profimedia.sk, Youtube, Česká televize

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články