Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Známy herec drasticky schudol: Och, toto nevyzerá dobre!

Liam Neeson v priebehu pár mesiacov drasticky schudol.
Liam Neeson v priebehu pár mesiacov drasticky schudol.
14.06.2015 11:00

LOS ANGELES - Čo sa to s ním deje?! Herec Liam Neeson (63), známy napríklad z filmu 96 hodín, poriadne vystrašil svojich priaznivcov. Keď ho totiž pred pár dňami nafotili paparazzi vyzeral dosť schudnuto a akosi utrápene.


Stratil kilá, iskru, aj šmrnc! Írsky herec Liam Neeson síce účinkoval v mnohých filmoch, no keď zaznie jeho meno, mnohí si ho vybavia ako starostlivého a nebojácneho otca z počinu 96 hodín. V akčných žánroch je umelec dobrý i v súčasnosti a na filmovom plátne s ľahkosťou čelí nepriateľom. Mimo kamier už však tak silno nevyzerá. 

Novinári totiž herca nedávno nafotili na losangelskom letisku. Výrazne chudší a viditeľne utrápený pripomínal skôr dedka, než akčného hrdinu. Liam, ktorý začiatkom júna oslávil 63. narodeniny sa v rozhovore pre Daily Mail netajil tým, že ho pribúdajúci vek desí. „Starnem. A to, čo najviac chcem, je aby bol tento fakt ignorovaný. Nenávidim to a cítim sa zraniteľný,” prezradil otvorene talentovaný umelec.  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

 


Galéria

Liam Neeson v priebehu O pochudnutého Liama Neesona Liam Neeson akosi s Liam Neeson sa netají Liam Neeson už má Takto vyzeral Liam Neeson Liam Neeson je známy Liam Neeson

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články