°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Nepoučiteľný zvrhlík Charlie Sheen: Návšteva u zubára sa zmenila na sexuálne obťažovanie!

Charlie Sheen
Charlie Sheen
Zdroj: SITA
04.10.2014 18:00

LOS ANGELES - Amerického herca Charlieho Sheena zažalovala istá zubná technička za napadnutie a sexuálne obťažovanie. Margarita Palestino, ktorá údajne utrpela aj psychickú ujmu, tvrdí, že sa so 49-ročným rodákom z New Yorku dostala do konfliktu 25. septembra počas návštevy zubára.


Žena vyhlásila, že si herec stiahol z tváre masku, prostredníctvom ktorej mu chcela podať oxid dusný, známy tiež ako rajský plyn, rozzúril sa a začal kričať, že všetkých zabije. Keď zubár George Bogen prikázal techničke, aby pacientovi masku opäť nasadila, Sheen ju chytil za ľavý prsník, pričom sa jej následne snažil násilím strhnúť podprsenku.Palestino, ktorá ušla z ordinácie, tiež tvrdí, že po jej návrate bol v miestnosti neporiadok a na stenách boli pľuvance. Sheen, ktorý údajne nechcel ostať v kresle, ju následne udrel do hrude. Herec podľa nej tiež v čase, kedy nebola v miestnosti, vytiahol nôž na druhého zubára menom Jaime Azdair. 

Žena takisto uviedla, že jej hercov asistent ponúkol pri odchode z ordinácie 500 dolárov ako ospravedlnenie za Sheenove správanie. Palestino ďalej vyhlásila, že jej spomínaný Bogen prikázal očistiť steny od pľuvancov a povedal jej, že herec bol pod vplyvom cracku, Theradolu a alkoholu. Podľa portálu TMZ však jeden zo zubárov polícii potvrdil, že nič z toho, čo technička povedala, nie je pravda a zamestnankyni dal výpoveď. "Je to smiešne tvrdenie od niekoho, kto sa snaží dosiahnuť 15 minút slávy. Môj klient je presvedčený, že vyhrá tento absurdný súdny proces," uviedol pre TMZ hercov právny zástupca Marty Singer. 

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estévez, je známy predovšetkým zo seriálu Dva a pol chlapa (2003), v ktorom v rokoch 2003 až 2011 hral sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera. V čase nakrúcania bol najlepšie plateným televíznym hercom na svete a za svoj výkon získal štyri nominácie na cenu Emmy a dve na Zlatý Glóbus. Sheen si okrem toho zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988), Prvá liga (1989), Horúce strely (1991), Horúce strely 2 (1993), Traja mušketieri (1993), V koži Johna Malkovicha (1999), Scary Movie 3 (2003) či Scary Movie 5 (2013). Momentálne účinkuje v seriáli Kurz sebaovládania (2012). 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články