Stále nemá dosť: Biebera čakala na letisku dôkladná prehliadka | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Justin Bieber znova pod drobnohľadom kvôli drogám

Justin Bieber
Justin Bieber
Zdroj: SITA
01.02.2014 22:00

CLIFTON - Lietadlo kanadského speváka Justina Biebera, ktorým letel na Super Bowl, podrobili na letisku Teterboro v New Jersey dôkladnej prehliadke, pretože na palube vraj bolo cítiť marihuanu. Ako však uviedol portál TMZ, policajti nenašli v lietadle žiadne nelegálne látky, interpretovi by preto mali bez problémov dovoliť vstup do New Jersey.


Devätnásťročný spevák momentálne na Floride čelí obvineniam zo šoférovania pod vplyvom omamných látok a bez platného vodičského preukazu a tiež z kladenia odporu pri zatýkaní. V stredu 29. januára sa tiež prihlásil na policajnej stanici v Toronte v súvislosti s incidentom z 29. decembra 2013, počas ktorého so svojimi spoločníkmi údajne napadol nemenovaného vodiča limuzíny. 

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého zrejme najväčším hitom je skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. Koncom minulého roka mal v amerických kinách premiéru aj jeho nový koncertný film Believe 3D. Najnovšie o ňom vychádza kniha Justin Bieber Prísne tajné.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články