Fanúšikovia zničili Justina Biebera | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Fanúšikovia zničili Justina Biebera

Justin Bieber
Justin Bieber
Zdroj: SITA
12.02.2014 18:15

NEW YORK - Z múzea Madame Tussauds v New Yorku museli odstrániť voskovú figurínu kanadského speváka Justina Biebera. Dôvodom boli fanúšikovia, ktorí sa figuríny neustále dotýkali, čím ju postupne poškodili natoľko, že sa ju vedenie múzea rozhodlo stiahnuť.


Figurínu predstavili v roku 2011, pričom okolo nej nebola žiadna bariéra, ktorá by fanúšikom zabránila sa jej dotýkať. "Je to sklamanie, ale dúfame, že v blízkej budúcnosti predstavíme novú, dospelejšiu verziu Justina," uviedol generálny manažér múzea Bret Pidgeon.

Devätnásťročný Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého najväčším hitom je zrejme skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. Najnovšie o ňom vychádza kniha Justin Bieber Prísne tajné.

V ostatnom čase mal viacero problémov zo zákonom, minulý mesiac ho napríklad zatkli a obžalovali v Miami Beach za šoférovanie pod vplyvom omamných látok a bez platného vodičského preukazu a tiež kladenie odporu pri zatýkaní. Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články