Problémový Bieber kopíruje: Napodobnil svetoznámu ikonu! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Problémový Bieber kopíruje: Napodobnil svetoznámu ikonu!

Justin Bieber okopíroval Jamesa Deana
Justin Bieber okopíroval Jamesa Deana
Zdroj: Twitter, Archív, SITA
25.03.2014 19:00

MIAMI - Rúbe riadne vysoko! Justin Bieber zrejme nikdy nemá dosť. Jeho sláva sa mu asi máli, a tak napodobil hollywoodskeho búrliváka. V bielom tričku a s cigaretou v ústach sa prevtelil do Jamesa Deana.


Pre mnohé dievčatá je sexsymbolom, no k ikone má Justin Bieber ešte ďaleko. Tak si zrejme povedal, že sa na jednu aspoň zahrá. Na sociálnej sieti Twitter totiž zverejnil fotografiu v bielom tričku a s cigaretou v ústach. Mnohým preto logicky evokuje herca Jamesa Deana a majú pravdu. "Toto je inšpirovane Jamesom Deanom. Nepýtajte sa ma, či fajčím cigarety, pretože nefajčím," napísal spevák svojim fanúšikom.

Problémový Bieber kopíruje: Napodobil
Zdroj: Twitter, Archív, SITA


James Dean je známy najmä vďaka filmu Rebel bez príčiny. Stal sa vtedy idolom mladých ľudí. V 50. rokoch bol jedným z najslávnejších hollywoodskych rebelov popri Marlonovi Brandovi. Fešák však trpel rôznymi neurózami, s ktorými bojoval práve prostredníctvom hereckého umenia.

Najnovšie vychádza o spevákovi kniha Justin Bieber Prísne tajné.


Galéria

Problémový Bieber kopíruje: Napodobnil Problémový Bieber kopíruje: Napodobil Problémový Bieber kopíruje: Napodobil James Dean James Dean

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, Twitter, Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články